بازمانده
 
وبلاگ شخصی سید محمد انجوی نژاد

سلام . نجف هستم و خدا شاهد است بر دعاگویی من

مقام استقاله بمعنای مقامیست که بعد از مراتبی انسان را وادار به استعفا می کند .استعفا از همه چیز و بعد درخواست چشم پوشی از همه چیز !!!

امروز در حرم امام علی ع باستقاله پرداختم که بنظرم رسید مکتوبش کنم و همان جا این ها را نوشتم :

گرچه در کربلا باید سوخت و گریست و آن همه گناه و خطا را در یاد آورد و بابت عدم قبولی هر چه کرده ای نگران بود .... اما به نجف که میرسی در بارگاه قسیم النار و الجنه ، جای التجا و التماس برای بخشش و امید به کرم و فضل ست .

الهی به علی به علی به علی .... سه بار که قسم میدهی گویا عمل به حرف پیامبر ص دریای رحمت را به هیجان می آورد و تو می مانی با رویی که نمی دانی چرا و چطور اینقدر بی پروا شده و خود را در بهشت میابی و درخواست هایت به پررویی می گراید و اشک هایت دیگر بی اثر نیست . احساس پاکی می کنی و احساس بخشایش و اینجا مفاتیح را بروش استخاره می گشایی . خدایا چه می آید ؟ چقدر این بنده بشدت روسیاه و بی آبرو با پرونده ای سخیف و کثیف را قابل میدانی ؟ قرار است با چه بسوزم و بعد با چه بسازم ؟ فریب میلیارد ها انسان دور افتاده را نمی خورم و بابت این بودنم نمی بالم . گناهان بی شمار و متنوع خلق ، بار کثیف پرونده ام را توجیه نمی کند . دست بدامان مولا مفاتیح را باز کردم . چند مناجات پشت هم روزی این زیارت ست . با استقاله شروع میشود . با توبه و بعد شکر و بعد مناجات طلب حاجت به نیکویی میرسد .

حیفم آمد برای امروز و فردایم این مناجات غریب را باقیات نکنم . در ادامه مطلب بخوانیم :ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٦/٢٦ توسط سید محمد انجوی نژاد

سلام بر عشق . سلام بر حسین (ع)

جند باری ست که درین سالیان مشرف شده ام به عراق . حدود 5 بار . یکی از دغدغه هایی که در هر سفر ذهنمو مشغول میکرد نوع شیعه گری و محبت مردم عراق و بخصوص شیعیان بود .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٦/۱٧ توسط سید محمد انجوی نژاد